Фонд Івана Франка та фонд "Відродження" підписали угоду про співпрацю

Фонд Івана Франка та фонд "Відродження" підписали угоду про співпрацюМіжнародний фонд Івана Франка та Міжнародний фонд «Відродження» підписали угоду про співпрацю.

Об этом сообщает Русский слон


Про це повідомляє пресслужба фонду Франка.


«Угодою передбачено надання гранта у розмірі 75 000 гривень на реалізацію проєкту «Міжнародна премія ім. Івана Франка 2020», – ідеться в повідомленні.


Як зазначається, 27 серпня 2020 року, в 164-ту річницю від дня народження Івана Франка, на його батьківщині відбудеться V урочиста церемонія нагородження лауреата Міжнародної премії ім. Івана Франка, яку проводить фонд Франка у партнерстві з Дрогобицькою міською радою. Грантові кошти, які отримано в межах програми «Соціальний капітал», буде спрямовано на організаційні витрати Міжнародної премії ім. Івана Франка у 2020 році.


Також повідомляється, що проєкт підтримали фондодавці на краудфандинговій платформі «Спільнокошт». Наповнення преміального фонду Міжнародної премії ім. Івана Франка триває.


«Щоб долучитися до становлення Премії, яка, займаючи вільну нішу у науковому світі, має всі шанси, поряд із премією Нобеля, стати першою у галузі суспільно-гуманітарних наук світу, можна зв’язатися з нами поштою [email protected] або зробити свій внесок на банківський рахунок БО «Міжнародний Фонд Івана Франка», – закликали в організації.


Міжнародний фонд Івана Франка є недержавною благодійною організацією, діяльність якої спрямована на поширення позитивної інформації про Україну у світі та створення позитивного іміджу України за її кордонами, підтримку розвитку україністики та суспільно-гуманітарних наук, просування та популяризацію наукового і творчого доробку Івана Франка.


Джерело статті: “https://cometa.news/fond-ivana-franka-ta-fond-quot-vidrodzhennja-quot-pidpisali-ugodu-pro-spivpracju/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top