У Києві помітили дівчину в футболці з портретом президента РФ (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні

В одному з супермаркетів Києва зняли на відео дівчину на футболці в якої був надрукований пропагандистське зображення з Володимиром Путіним та підписом "На стражі". Під часу зйомок автор відео неодноразово зробив дівчині зауваження на які вона відповідала тільки намаганням вибити камеру з рук.

Об этом сообщает Редакция news

По українському законодавству зображення Путіна не є забороненими. А от, наприклад, "георгієвська стрічка" вже підпадає під порушення законодавства. Минулого року декільком іноземним громадянам заборонили в’їзд до України на протязі трьох років саме за наявність "георгієвської стрічки".


Осторожно, ненормативная лексика.

В даному випадку охорона супермаркету відмовилась що небудь робити з відвідувачкою, посилаючись на те, що в нас вільна країна. Є відомості, що на місце був викликаний поліцейський патруль, але ані дівчину в шокуючий футболці, ані заявника патрульні не знайшли.

У травні в Кривому Розі 66-річний пенсіонер розклеював листівки з "георгіївськими стрічками". Нещодавно президент РФ Володимир Путін обурювався заявою Володимира Зеленського щодо початку Другої світової війни.


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/u-kievi-pomitili-divchinu-v-futbolci-z-portretom-prezidenta-rf-video”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top