“112 Україна” покаже кремлівський концерт до Дня вшанування пам’яті жертв війниТелеканал “112 Україна”, що належить соратнику Віктора Медведчука Тарасу Козаку, покаже концерт народної артистки Грузії та Росії Тамари Гвердцителі в Кремлі до Дня вшанування пам’яті жертв війни 22 червня.

Об этом сообщает Компромат РУ


У концерті беруть участь і низка російських артистів, які внесені до чорного списку в Україні.


Анонс концерту розмістили на сайті каналу.


Концерт називається “Напередодні переможної весни”.


Крім Гвердцителі, як зазначається, в ньому візьмуть участь “інші зірки естради, що представляють, зокрема, Грузію і Білорусь”.


Водночас, як пише “Детектор Медіа”, на каналі в YouTube Гвердцителі є відеозапис цього концерту, який відбувся у російському Кремлі до Дня перемоги 9 травня 2020 року.


Там також є й перелік цих “інших зірок”.


Більшість з цих артистів — росіяни, зокрема й ті, що внесені до списку осіб, що становлять загрозу національній безпеці України: Лев Лещенко, Стас П’єха, Олександр Розенбаум, Сергій Трофімов, Олег Газманов.


Нагадаємо, Шмигаль назвав 22 червня початком Другої світової війни в Україні.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/112-ukraina-pokazhe-kremlivs-kyy-kontsert-do-dnia-vshanuvannia-pam-iati-zhertv-viyny/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top