Експерт пояснив, чого чекати від Путіна найближчим часом

На думку військового експерта, полковника запасу, екс-працівника оперативного управління Генштабу Олега Жданова, для президента РФ Володимира Путіна є тільки один варіант введення миротворчого контингенту ООН на Донбас – коли миротворці будуть розміщуватися лише на лінії розмежування сторін.

Об этом сообщает Устав

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на “Вголос”.

Loading...

Як зазначив експерт, Путін розглядає лише один вид операції по врегулювання військового конфлікту – розміщення миротворчого контингенту лише на лінії зіткнення, щоб більше вони нікуди не втручалися. Тобто, Кремль планує, що місія ООН стоятиме на Донбасі, як щит між двома сторонами конфлікту.

“В Москві продовжують наполягати саме на такій пропозиції. Путін ніколи не піде ні на які компроміси, йому це не потрібно, як не потрібна незалежна Україна. Саме для цього і розпочато конфлікт на Донбасі – для того, щоб “прибрати” Україну як державу з політичної орбіти світу. А тому не варто чекати від нього, що він піде на якісь компроміси чи погодиться на якісь умови”, – зазначив військовий експерт.

Популярні новини зараз
 • Івано-Франківську область атакувала негода: зруйновані дороги і мости
 • Зеленський цікаво порівняв боротьбу України з COVID-19 із цирком
 • Командиру ОУН Коханівському винесли вирок за погром російських банків в Україні
 • Нагадаємо, на думку колишнього голови Служби зовнішньої розвідки України Микола Маломужа, в рамках мінського процесу Путін ніколи не відмовиться від контролю над територіями Донбасу, оскільки це для нього важіль впливу на Україну і шантажу країн Заходу.

  Нагадаємо, політолог, віце-президент аналітичного центру “Політика” Олег Лісний пояснив, що ховається за планом Путіна “Миротворець” і яке майбутнє він готує Донбасу.

  Раніше президент РФ Володимир Путін заявив, що ситуація на Донбасі набуває ознак замороженого конфлікту, ніхто в цьому не зацікавлений. А от виконання Мінських угод по Україні, в тому числі ухвалення закону про особливий статус Донбасу, повністю влаштувало б Росію.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/06/23/ekspert-poyasnyv-chogo-chekaty-vid-putina-najblyzhchym-chasom/”

  Похожее

  Загрузка...

  Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

  Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
  Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

  Дайджест новостей
  On Top