Майлі Сайрус розповіла, які умови поставила Ліаму Хемсворту перед весіллям

Схоже, що Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт, вирішили потрішки розкривати деталі свого весілля, яке відбулося в кінці грудня. Так, днями Ліам розповів журналістам, що його дружина тепер не просто Майлі Сайрус, а місіс Хемсворт.

З журналістами Майлі Сайрус була відвертою на церемонії “Персона року MusiCares”, яка цього разу була присвячена хрещеній матері співачки Доллі Партон. Розповідаючи про своє весілля, Майлі сказала, що церемонія з шлюбними клятвами була дивовижною.

parking lot photo shoots

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

“Перед весіллям у мене була тільки одна умова: на святковому столі повинні бути веганське м’ясо і пельмені. І я була згодна на все заради цього. Навіть відмовитися від красивого плаття та надіти легінси з толстовкою. Просто я хотіла пельмені, ось і все, – тільки цей пункт був в моєму весільному райдері”, – сказала Майлі.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Співачка також додала, що подружнє життя здається їй “досить хорошим”.

“Я не перестала працювати. І у Ліама в понеділок виходить фільм, я обов’язково буду на прем’єрі. Здається, тепер ми працюємо навіть старанніше, ніж до нашого весілля” – зізнається Майлі.Джерело статті: “http://voiceshowbiz.com/svit/svitskibesidu/majli-sajrus-rozpovila-yaki-umovy-postavyla-liamu-hemsvortu-pered-vesillyam-17811”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top