Майлі Сайрус розповіла, які умови поставила Ліаму Хемсворту перед весіллям

Майлі Сайрус розповіла, які умови поставила Ліаму Хемсворту перед весіллям

Схоже, що Майлі Сайрус та Ліам Хемсворт, вирішили потрішки розкривати деталі свого весілля, яке відбулося в кінці грудня. Так, днями Ліам розповів журналістам, що його дружина тепер не просто Майлі Сайрус, а місіс Хемсворт.

З журналістами Майлі Сайрус була відвертою на церемонії “Персона року MusiCares”, яка цього разу була присвячена хрещеній матері співачки Доллі Партон. Розповідаючи про своє весілля, Майлі сказала, що церемонія з шлюбними клятвами була дивовижною.

parking lot photo shoots

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

“Перед весіллям у мене була тільки одна умова: на святковому столі повинні бути веганське м’ясо і пельмені. І я була згодна на все заради цього. Навіть відмовитися від красивого плаття та надіти легінси з толстовкою. Просто я хотіла пельмені, ось і все, – тільки цей пункт був в моєму весільному райдері”, – сказала Майлі.

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Співачка також додала, що подружнє життя здається їй “досить хорошим”.

“Я не перестала працювати. І у Ліама в понеділок виходить фільм, я обов’язково буду на прем’єрі. Здається, тепер ми працюємо навіть старанніше, ніж до нашого весілля” – зізнається Майлі.Джерело статті: “http://voiceshowbiz.com/svit/svitskibesidu/majli-sajrus-rozpovila-yaki-umovy-postavyla-liamu-hemsvortu-pered-vesillyam-17811”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top