Нічні десерти: 7 солодощів, від яких не гладшають ­


Не всі солодощі потрібно обмежувати з приходом ночі. Деякі зовсім не шкодять фігурі. Які саме це десерти, читайте далі.

Фруктові чіпси

В ідеалі такі чіпси найкраще робити з бананів або червоних яблук, але підійдуть і апельсини, і навіть груші. Порізати фрукт тонкими пластинками, і поставити в духовку на низьку температуру. Чим повільніше фрукти будуть готуватися, тим краще з них зникне волога. І більше корисних мікроелементів залишиться в чіпсах.

Мармелад

Він корисний, коли вироблений із натуральних інгредієнтів, наприклад, ягідного пюре. Пектин і агар-агар боряться з токсинами в організмі. Вони сприяють очищенню кишечника і профілактиці захворювань шлунка. А ще натуральний мармелад нормалізує обмін речовин.

Халва

Виробники халви нерідко грішать додаванням патоки або навіть цукру, хоча «правильна» халва — та, що на основі меду. Натуральна халва багата цінними мінералами, органічними кислотами і протеїнами. Регулярне вживання натуральної халви покращує кровообіг, а значить — і колір обличчя, і стан шкіри.

Темний шоколад

Якщо гіркий шоколад складається хоча б на 60-70% з какао-бобів, він точно корисний для організму. Солодкість в помірних кількостях нормалізує тиск, поліпшує травлення, а у жінок ще і полегшити перебіг ПМС. Гіркий шоколад знижує ризик розвитку раку і цукрового діабету.

Зефір

Свіжий зефір без емульгаторів багатий фосфором, залізом і пектином. Вони виводять з організму важкі метали. Не можна їсти зефір в шоколаді після вечірніх пробіжок.

Безе

У складі безе — цукор і білок, але при цьому калорійність безе дуже низька.

Желе

Як і мармелад, желе краще готувати вдома. Тоді можна до нього додати більше ягід або соку фруктів. Магазинне желе містить різні емульгатори. Натуральне желе має заспокійливу дію на органи шлунково-кишкового тракту.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/life/cook/nichni-deserti-7-solodoschiv-vid-yakih-ne-gladshayut-367437”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top