За бійку з фатальним закінченням – 12 років в’язниці

5b48a8c2a831f---------

За принципової позиції Прилуцької місцевої прокуратури вироком Чернігівського районного суду жителя м. Прилуки визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 та ч.3 ст.15 п.1 ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство та незакінчений замах на умисне вбивство 2-х осіб).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Смерть від руки товариша: різанина на Чернігівщині

У судовому засіданні прокурором доведено, що у травні 2018 року обвинувачений у ході бійки на ґрунті неприязних відносин наніс ножові поранення двом іншим особам, у результаті чого один із потерпілих помер, а другий отримав тяжкі тілесні ушкодження з ознакою небезпеки для життя в момент заподіяння.

Заслухавши позицію прокурора щодо суспільної небезпеки вчиненого злочину, дослідивши надані прокурором докази, суд призначив покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, стягнувши 400 тис. грн на користь родичів померлого як відшкодування моральної шкоди.

Прокуратура м. Прилуки

Читайте також


    На Чернігівщині землю недооцінили у 56 разів
    До 9 років позбавлення волі засуджено жінку, яка вбила власну мачуху
    Убив товариша й отримав 10 років в’язниці

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/crime/za-bijku-z-fatalnim-zakinchennyam-12-rokiv-v-yaznitsi-176722”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top