Рішення на користь військовополоненого: вину Росії доведено

Дві години тому Горохівський районний суд Волинської області задовільнив підготовлену СИЛОЮ ПРАВА заяву і встановив юридичний факт перебування Сергія Бойка в полоні у контрольованих Російською Федерацією збройних формуваннях на окупованій території Донецької області України внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

У травні 2014-го Сергія було призвано до лав Збройних сил України та залучено до складу військової частини-польова пошта В0116 (1-й окремий мотопіхотний батальйон «Волинь»), а згодом і до складу сил, що виконують бойові завдання.

На початку листопада 2014 року у складі бойової групи Сергій отримав наказ вирушити на непідконтрольну Україні територію Донецької області та забрати важко пораненого українського військовослужбовця, якого утримували представники іррегулярних збройних формувань РФ.

Група потрапила у пастку. Разом із товарищами Сергій потратив у полон до окупантів. Провів у катівнях архіву СБУ в місті Донецьку майже 2 місяці.

“В кожному судовому процесі СИЛА ПРАВА доводить вину Росії в злочинах проти України та українців, скоєних на нашій землі, – зазначив голова СИЛИ ПРАВА Андрій Сенченко. – Наступний крок для Сергія Бойка – подання позову і отримання компенсації моральної шкоди від держави-агресора”.
Джерело статті: “https://znaj.ua/politics/245403-rishennya-na-korist-viyskovopolonenogo-vinu-rosiji-dovedeno”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top