Ірпінь, Лютіж і Вишгород приймають ЧС із футболу серед українських діаспорних команд

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

Сьогодні, 10 вересня, у місті Ірпінь стартував VIII чемпіонат світу з футболу серед українських діаспорних команд


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на "Укрінформ".


Змагання проводяться під егідою УАФ і проходитимуть в Ірпені (стадіон "Чемпіон"), Вишгороді (стадіон "Енергетик") та Лютежі (стадіон "Діназ") з 10 по 14 вересня. Участь у змаганнях приймають 6 команд, у складі яких грають українці з Греції, Данії, Ізраїлю, Канади, Молдови, США, Польщі, Угорщини, Франції та Швеції.


Підписуйтесь на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


Поєдинки групового етапу проходитимуть з 10 по 12 вересня, 13 вересня відбудуться півфінали, а 14-го — матч за 3 місце та фінал. Також під час чемпіонату світу відбудуться товариська гра за участю однієї з діаспорних команд та команди Вишгородської громади, діаспорна спартакіада в Ірпені та товариський матч за участю команди учасників АТО та збірної команди української діаспори.


Нагадаймо, що 27 серпня на центральному пляжі Білої Церкви відбулися завершальні матчі та нагородження BOS BEACH LEAGUE.



Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/09/10/irpin-lyutizh-i-vishgorod-prijmayut-chs-iz-futbolu-sered-ukrayinskih-diaspornih-komand/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top