Без охорони і “Мальдів”: Українці в Мережі діляться фото з новорічного відпочинку Зеленського. З народом!

У соцмережах з’явилися перші фотографії президента Володимира Зеленського на гірськолижному курорті Буковелі, де ще в жовтні випав справжній перший сніг.

Об этом сообщает http://web-deposit.comУ соцмережі Instagram фото з президентом розміщують лижники, яким пощастило зустрітися на одній трасі з гарантом і його командою.


Аналогічне фото з’явилося і в інших паблік Зеленського.


“Подивітьсяяяяяяя!!! Це сьогодні в Буковелі. Як завжди дякую за фото @zecoffee”, – підписали фото з Володимиром Зеленським.Нагадаймо, Надія Савченко, колишня народний депутат, яку раніше незаконно утримували в Росії, подякувала президенту України Володимиру Зеленському за обмін полоненими, який відбувся, 29 грудня.


Свої емоції з цього приводу Савченко висловила на своїй сторінці в соцмережі.


“Залито щастям серце! Я дякую всім і кожному полоненому за те, що витримали свій шлях і розділили свою долю з Україною. Я дякую всім рідним і близьким за важку боротьбу і силу дружності українських сімей. Я дякую всім хто гласно і негласно,, працював і продовжує працювати для того, щоб обміни відбувалися“, – написала вона.


Також колишня нардепка зазначила, що обмін полоненими відбувся “не по закону, але по милосердю”.


“Я дякую всім хто в пошуках компромісу з собою, брав вольові рішення не згідно із законом, але по справедливості і по милосердю. Я дякую президенту України Володимиру Зеленському за ще один наполегливий крок до миру”, – додала Савченко.


Джерело статті: “https://prykarpattya.org/news/79119”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top