Експрезидент "Реал Мадрида" Лоренсо Санс помер від коронавірусу

Лоренсо Санс (праворуч) керував "Реалом" із 1995-го до 2000 року

21 березня від коронавірусної інфекції у віці 76 років помер експрезидент футбольного клубу "Реал Мадрид" Лоренсо Санс. Про це пише El Pais.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Як повідомляє Marca, Санса госпіталізували у відділення інтенсивної терапії 17 березня з високою температурою, яка трималася більше ніж тиждень. Він продовжував працювати і не хотів звертатися до медиків до того, як його стан не став критичним.

Син експрезидента "Реала" Лоренсо Санс – молодший 18 березня писав у Twitter, що у батька на тлі інфекції розвинулася легенева та ниркова недостатність.

Лоренсо Санс керував "Реалом" із 1995-го до 2000 року. Під його керівництвом клуб виграв сьомий і восьмий Кубки європейських чемпіонів, а також переміг у чемпіонаті Іспанії і здобув Міжконтинентальний кубок.

У "Реалі" висловили співчуття рідним Санса у зв’язку з його смертю, ідеться на сайті клубу.

У клубі зазначили, що під час головування Санса "Реал" тільки підсилив свій легендарний статус, перемігши в Лізі чемпіонів у 1998 році після 32 років без перемог, завоював Суперкубок Іспанії і Міжконтинентальний кубок.

"Сьогодні всі мадридисти сумують після смерті президента, який присвятив більшу частину життя своїй великій пристрасті – "Реал Мадриду", – заявили в клубі.

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 виник у грудні 2019 року в Китаї. 11 березня Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила поширення коронавірусу пандемією. За даними Університету Джона Гопкінса, який відстежує поширення коронавірусу, станом на 21 березня у світі зареєстровано 277 449 випадків зараження коронавірусною інфекцією, летальних випадків 11 561.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-eks-prezident-real-madrida-lorenso-sans-pomer-vid-koronavirusa-1492123.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top