Названа найнебезпечніша інфекція на Землі

Названа найнебезпечніша інфекція на Землі


Незважаючи на зусилля, що докладаються, в 2017 році від туберкульозу померло понад півтора мільйона людей.

Об этом сообщает Преступная Россия

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) опублікувала на своєму сайті звіт, в якому туберкульоз названий найбільш смертоносною інфекційною хворобою в світі. У документі особливо підкреслюється необхідність посилення протидії захворюванню.

ВООЗ зазначає, що в світі вживаються заходи щодо запобігання поширенню туберкульозу, однак їх інтенсивність і ефективність виявляються недостатніми. У минулому році ця хвороба стала причиною смерті 1,6 мільйона чоловік. Разом з тим за останні 18 років близько 54 мільйонів чоловік вдалося врятувати від смерті від цього захворювання, а динаміка кількості хворих рік, скоріше, обнадіює: їх число рік від року знижується на 2%.

Проте експерти звертають увагу, що саме туберкульоз залишається найнебезпечнішою інфекцією: від нього люди помирають частіше, ніж від СНІДу. За даними фахівців, 25% населення нашої планети є потенційними носіями інфекції, а захворіти на туберкульоз відносно нескладно: достатньо поспілкуватися з кашляєте або чхаєте хворим.


Джерело статті: “http://newformat.info/medicinehealth/nazvana-najnebezpechnisha-infekciya-na-zemli/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top