Геймер, якого забанили за образу росіян, відмовився вибачатися

Геймер, якого забанили за образу росіян, відмовився вибачатися

Шведський стрімер Себастьян Forsen Форс відмовився вибачатися за образливі висловлювання на адресу росіян, за які його забанили на Twitch на два тижні

Об этом сообщает База компромата

Про це повідомляє Depo.Сектор з посиланням на "Чемпіонат".

На думку стрімера, його репліки були витлумачені невірно і вирвані з контексту.

Нагадаймо, раніше Forsen під час гри в Valorant назвав російських "розумово відсталими", оскільки на Росії через особливості законодавства в грі заблокований голосовий чат.

"Я ні за що не вибачаюся. Я не зробив нічого поганого. Це було безглузде блокування на Twitch. Тому що контекст дійсно має значення! Всі, хто дивився мою трансляцію, розуміли контекст і розуміли, що я мав на увазі!" — сказав гравець в ході першого стріму після розблокування каналу.Джерело статті: “http://internetua.com/geimer-yakogo-zabanili-za-obrazu-rosiyan-vidmovivsya-vibacsatisya”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top