Штрафи для нардепів: у “Слузі народу” розповіли, як до ВР не пустили поліцію з протоколами за порушення карантину

ВР

До ВР не пустили представників поліції, які прибули для складання протоколів за порушення народними депутатами правил карантину.

Об этом сообщает Компромат вики


Про це розповів в ефірі каналу “Україна 24” нардеп від партії “Слуга народу”, голова Комітету ВР з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький, коментуючи поведінку депутатів, які ігнорують захисні маски на засіданнях парламенту.


“Я особисто підходив до спікера парламенту в четвер і просив викликати поліцію, щоб накласти штрафи. На жаль, є якісь речі, що поліція не змогла зайти разом з Держспоживнаглядом до приміщення Верховної Ради. Я вважаю, що це треба виправляти”, – заявив Радуцький.


Як зазначив “слуга народу”, депутати нічим не відрізняються від інших громадян України, тому вони повинні так само платити штрафи за порушення законодавства.


Нагадаємо, ІНФОРМАТОР писав, що Зеленський пообіцяв сплатити штраф за порушення карантину.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.press/shtrafy-dlia-nardepiv-u-sluzi-narodu-rozpovily-iak-do-vr-ne-pustyly-politsiiu-z-protokolamy-za-porushennia-karantynu/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top