У Броварському районі за невідомих обставин більше місяця тому зник чоловік (ФОТО)

У Броварському районі за невідомих обставин більше місяця тому зник чоловік (ФОТО)

Зниклий В’ячеслав Савченко Зниклий В’ячеслав Савченко

У мережі повідомили про зникнення 36-річного В’ячеслава Савченка, якого востаннє бачили в смт Калита Броварського району більше місяця тому


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сторінку "Киев Оперативный" у Facebook.


Повідомляється, що чоловік 5 січня поїхав до бабусі в гості в село Омельянів. О 16:30 пішов до свого друга і не повернувся. Останній раз бачили на виїзді з смт Калита в сторону села Омельянів між 19:00 та 20:30 години вечора.


Прикмети: Був одягнений в сіру пухову куртку, шапку сірого кольору з чорними зірочками, джинси темно сині і білі кросівки "Найк". На вигляд 36 років, зріст 174 см, не голений, пострижений коротко. Документів з собою не мав.


Якщо Ви маєте будь-яку інформацію про місцезнаходження чоловіка, прохання повідомити за номерами: (098) 833 56 75, (073) 049 74 50 – Надія.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2019/02/11/u-brovarskomu-rajoni-za-nevidomih-obstavin-bilshe-misyacya-tomu-znik-cholovik-foto/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top