НАТО має намір нарощувати свою присутність в Чорному морі

Про це заявив генеральний секретар НАТО Йенс Столтенберг повідомляє Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

Зокрема, Столтенберг зазначив, що зведення Москвою мосту над Керченською протокою не відповідає нормам права, бо контроль Росії над Кримом був встановлений незаконним шляхом.

"Протиправне затримання українських моряків у листопаді 2018 року і арешт їхніх кораблів тільки посилили наші занепокоєння щодо російських порушень", — сказав Столтенберг.

Також генсек зазначив, що НАТО продовжить надавати практичну підтримку Україні і буде посилювати вплив у Чорноморському регіоні.

Нагадаймо, Столтенберг запевнив, що НАТО й надалі підтримуватиме Україну на шляху до Альянсу.Джерело статті: “http://www.depo.ua/ukr/svit/nato-maye-namir-naroschuvati-svoyu-prisutnist-v-chornomu-mori-20190212915123”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top