Прокуратура Швеції відновила розслідування проти Ассанжа у справі про зґвалтування

Прокуратура Швеції відновила розслідування у справі про звинувачення у зґвалтуванні проти засновника Wikileaks Джуліана Ассанжа, інформує 1NEWS.“Шведські прокурори заявили про відновлення розслідування (справи — ред.) проти Джуліана Ассанжа щодо звинувачень у зґвалтуванні”, – йдеться у повідомленні.


Як повідомляє The Guardian, відповідне рішення було прийняте після звернення адвоката однієї жінки, яка звинуватила Ассанжа, та після того, як Еквадор скасував дозвіл на притулок засновнику Wikileaks.


Зазначається, що проти Ассанжа у Швеції велося ще одне розслідування щодо звинувачень у зґвалтуванні, однак, його закрили у 2015 році через те, що збіг строк давності притягнення до кримінальної відповідальності.


Сам 47-річний Ассанж завжди заперечував свою провину в обох звинуваченнях.Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/prokuratura-shvecziyi-vidnovyla-rozsliduvannya-proty-assanzha-u-spravi-pro-zgvaltuvannya.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top