Колишній директор Житомирської ОДТРК буде отримувати довічну державну стипендію

Колишній директор Житомирської обласної телерадіокомпанії Віктор Бойко буде отримувати довічну державну стипендію.

Відповідний указ президент Петро Порошенко підписав 17 травня 2019 року.

«Відповідно до Указу Президента України від 10 вересня 2011 року № 906 "Про державні стипендії для видатних діячів науки, освіти, культури і мистецтва, охорони здоров’я, фізичної культури і спорту та інформаційної сфери" (зі змінами, внесеними Указами від 12 липня 2013 року № 377, від 30 грудня 2013 року N 717 та від 7 травня 2015 року № 256) постановляю призначити державні стипендії видатним діячам інформаційної сфери: довічні для осіб, які досягли сімдесятирічного віку: БОЙКУ Віктору Яковичу — 1943 року народження, заслуженому журналістові України», — зазначається в документі.

Розмір державної стипендії становить 1,5 прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, який на початок 2019 року становив 1497₴

Нагадаймо, Віктор Бойко керував Житомирською обласною державною телерадіокомпанію з дня її заснування і до серпня 2011 року, коли був переведений з посади генерального директора на посаду першого заступника гендиректора. З 2017 року Бойко очолює Житомирську обласну організацію Національної спілки журналістів.

Як повідомляв Житомир.info, Віктор Бойко в квітні 2018 року звільнився з посади першого заступника директора Житомирської філії НСТУ.

Житомир.infoДжерело статті: “https://www.zhitomir.info/news_183919.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top