У мережі показали фото феноменального "героя парковки" в центрі Києва

У мережі показали фото феноменального "героя парковки" в центрі Києва

У Києві помітили недбайливого "героя парковки", який відзначився "феєричним" паркуванням на пішохідному тротуарі.

Про це повідомляє "Київ оперативний" в Facebook.

"Феноменальна парковка від недалекого водія Opel на Пейзажній алеї. Ну, як до такого можна було додуматися?" — йдеться у підписі до знімків.У мережі тут же стали коментувати кадри.

"То є Закарпатті. Вони в долині завжди роблять", "В Закарпатті звичка така. Паркуватися у гори)", "Він хотів 3D тур, а отримає штраф 510₴", "Понаїхали ..." — пишуть коментатори.

Як повідомляв "Апостроф", в Києві в червні зняли на фото двох "героїв паркування" — один перекрив тротуар так, що по ньому не змогла пройти жінка з коляскою, а другий припаркувався майже впритул до входу до будівлі.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2019-06-11/v-seti-pokazali-foto-fenomenalnogo-geroya-parkovki-v-tsentre-kieva/165434”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top