У Глухові з озера рятували без п’яти хвилин «потопельника»


Інцидент стався в неділю, 9 червня, незадовго до того, як місто Глухів накрив ураган. Сп’янілого чоловіка, який прямує в озеро «зануритися», зауважила відпочивальниця на березі.

За її словами, чоловік слабо контролював, що відбувається навколо, спотикався на ходу, похитувався, а голова була опущена до низу. «На автопілоті», — так описала стан незнайомця. Кривою, але впевненою ходою чоловік зайшов в озеро, а потім поплив.

Через якийсь час дівчина вже побачила, як до нього направляється інший чоловік. Було видно, що він рятує без п’яти хвилин «потопельника». Коли п’яного чоловіка витягли на берег, навколо нього зібралося чимало людей. Хтось поспішав допомогти, хтось викликав швидку, — одним словом байдужих не було!

«Картина страшна, звичайно — у нього були сині губи, але саме драматичне в ситуації — нам здалося, що він не дихає …», — каже одна з очевидців. Швидка приїхала оперативно, але, за словами глухівчан, зовсім юна медсестра розгублено тріпала непритомного по щоках, примовляючи «чоловік, прокиньтеся!». Дівчина стверджує, що чоловікові не проводили штучного дихання: «Йому допомогли вата з нашатирем, ми побачили, як зарухалася його грудна клітка».

У Глухівської ЦРЛ випадок підтвердили, але розповідати про подробиці не стали.

https://hlukhiv.info/


Джерело статті: “http://debaty.sumy.ua/news/u-gluhovi-z-ozera-ryatuvali-bez-p-yati-hvilin-potopelnika”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top