"Батьківщина" готова стати частиною "коаліції дій" – Юлія Тимошенко

"Батьківщина", "Слуга народу" та "Голос" є природніми союзниками для створення коаліції, основою якої може стати "Новий курс".

Про це заявила лідер партії Юлія Тимошенко в ефірі програмі "Вечірній прайм" на телеканалі "112 Україна", пише прес-служба політсили.

"Ми – єдина політична сила, яка сформувала покроковий план, як відродити країну, як дати людям відчуття нормального життя. Це стратегічний план під назвою "Новий курс". Ми хочемо запропонувати не лише створити коаліцію дій у парламенті, а й базувати коаліційну угоду на "Новому курсі", – пояснила політик.

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко

На думку Юлії Тимошенко, вона не уявляє, як політична сила нового президента може об’єднатися із "Опозиційною платформою" Юрія Бойка або "Європейською стратегією" Петра Порошенка.

Водночас, "Батьківщина" готова допомогти Володимиру Зеленському "вивести країну з колапсу, у який її завели за останні 5 років".

"Наші умови для створення коаліції дуже прості: нам треба відійти від безкінечних піар-шоу. Адже ви знаєте, що попередня влада замінювала реальні дії великими піар-шоу та інформаційними хвилями", – додала лідер партії.

Юлія Тимошенко переконана, сьогодні люди чекають на дії і результати. А отже нова коаліція мусить розпочати втілення змін якомога швидше.

"Так само, як країна обирала всенародно президента, зараз на парламентських виборах обираються не тільки депутати фракцій, а й обирається, зокрема і прем’єр-міністр. Нам потрібні дії. Тому перша умова для створення коаліції, щоб вона почала діяти негайно", – підсумувала лідер "Батьківщини".

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Позачергові вибори у Верховну Раду 2019" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/batkivschina-gotova-stati-chastinoyu-koalitsii-dij-yuliya-timoshenko.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top