Трамп каже, що питання санкцій проти "Північного потоку-2" розглядаються

Трамп каже, що питання санкцій проти "Північного потоку-2" розглядаються

Президент США Дональд Трамп заявив, що можливість запровадження американських санкцій проти російського проекту "Північний потік — 2" є одним із питань, яке перебуває на його розгляді.

Про це він сказав під час зустрічі з президентом Польщі в Білому домі."Це одне з питань, які ми розглядаємо", — відповів президент США на прохання прокоментувати можливі санкції проти російського проекту "Північний потік-2".

У цьому зв’язку він зауважив, що Росія поставляє значну частину своїх енергоносіїв до Німеччини.

"Отже, як це зробити? Ми захищаємо Німеччину від Росії, а Росія отримує від Німеччини мільярди й мільярди доларів", — зазначив Трамп.

Водночас, він підкреслив, що "Сполучені Штати мають величезні можливості поставок скрапленого газу в Європу, і багато європейських країн хочуть отримувати його".

Джерело статті: “https://molbuk.ua/news/175031-tramp-kazhe-scho-pytannya-sankciy-proty-pivnichnogo-potoku-2-rozglyadayutsya.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top