Літній відпочинок на морі: через Вінницю курсуватиме потяг до Болгарії


  • Ольга БОБРУСЬ
  • 6
Літній відпочинок на морі: через Вінницю курсуватиме потяг до Болгарії

Укрзалізниця відкрила новий маршрут до Болгарії. Скільки триває подорож, яка ціна квитка та які пляжі вибрати у Варні?

З червня у складі потягу білоруської залізниці № 451/452 Мінськ – Варна курсує купейний вагон Укрзалізниці, яким можна подорожувати з Вінниці до чорноморських курортів Болгарії. Вартість проїзду складає близько 100 євро, повідомляють на сайті «Укрзалізниці».

Залізничне сполучення з Болгарією для вінничан стане доступне протягом всього літа. Відправлення з Вінниці о 23:16 та прибуття до Варни о 10:20 через добу.

Завдяки цьому маршруту пряме залізничне сполучення з популярною туристичною країною матимуть мешканці Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Чернівців та інших міст, де потяг зупинятиметься. Детальніше з розкладом руху цих потязі в можна ознайомитися за на сайті Укрзалізниці.

Поїзд відправлятиметься з Києва:

  • 10, 15, 22, 27 червня,
  • 4, 9, 16, 21, 28 липня,
  • 2, 9, 14, 21, 26 серпня,
  • 2 та 7 вересня.

У зворотному напрямку потяг відправлятиметься:

  • 12, 17, 24, 29 червня,
  • 6, 11, 18, 23, 30 липня,
  • 4, 11, 16, 23, 28 серпня,
  • 4 та 9 вересня.

— Маршрут Київ – Варна – це популярний та затребуваний продукт, який користується стабільним попитом – усі квитки викупаються заздалегідь. Спостерігаємо зростання попиту саме на міжнародні пасажирські перевезення та розвиваємо їх більш активно, — зазначає директор департаменту організації внутрішніх та міжнародних пасажирських перевезень АТ «Укрзалізниця» Олександр Красноштан.

Пляжі Варни

Пляжів в Варні не так вже й мало, як в самому місті, так і на його околицях. Зараз основна частина берегової лінії піщана, з зручними спусками в море і всілякими благами цивілізації. Ви зможете знайти: роздягальні, душ, лежаки і парасольки, різноманітні водні атракціони.

Найпопулярнішими вважаються Південний і Офіцерський пляжі, хоча на них і не буває штовханини. Також в місті знаходяться Центральний пляж і пляжі під назвою Рібарскі, Буніте і Буніте-2. На околицях міста розташовуються пляжі Аспарухово і Евксиноград, а трохи за межами курорту — Кабакум і Фічоза.

Практично всі пляжі обладнані, а поруч з ними знаходяться затишні кафе, в деяких випадках ще й чудові тінисті парки.

Нагадаймо, на Чорне та Азовське море влітку через Вінницю пустили додаткові поїзди.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podorozhi/litniy-vidpochinok-na-mori-cherez-vinnitsyu-kursuvatime-potyag-do-bolg-10889754.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top