Українська шаблістка Ольга Харлан стала восьмикратною чемпіонкою Європи з фехтування

Українська шаблістка Ольга Харлан перемогла француженку Манон Брюне в фіналі чемпіонату Європи з фехтування, який проходить у німецькому Дюссельдорфі. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Ольга Харлан. Дюссельдорф, Німеччина, 17 червня 2019 року
Ольга Харлан. Дюссельдорф, Німеччина, 17 червня 2019 року

«Українська шаблістка Ольга Харлан перемагає у напруженому фіналі француженку Манон Брюне 15:12 і вшосте здобуває особисте золото чемпіонату Європи!!! Вітаємо спортсменку, її тенерів Олега Штубабіна і Юрія Марченка, а також Національну федерацію фехтування України на чолі з Вадимом Гутцайтом. Так тримати», – йдеться у повідомленні.

У півфіналі Ольга Харлан виграла у Анни Мартон з Угорщини – 15:10, а Манон Брюне була сильнішою за 13-кратну чемпіонку Європи, росіянку Софію Велику – 15:11, повідомляє «Сегодня». Обидві переможені шаблістки здобули бронзові медалі чемпіонату Європи.

Ольга Харлан. Дюссельдорф, Німеччина, 17 червня 2019 року
Ольга Харлан. Дюссельдорф, Німеччина, 17 червня 2019 року

Для Ольги Харлан – це восьма перемога на чемпіонатах Європи (двічі – у командних змаганнях) і перша за останні п’ять років. Також на її рахунку – сім срібних і п’ять бронзових нагород континентальної першості.

В активі Манон Брюне тепер – три срібні нагороди чемпіонатів Європи і дві бронзові.

Джерело статті: “https://www.radiosvoboda.org/a/news-harlan-/30004409.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top