Вийшла безкоштовна «королівська битва» Mario Royale на сто гравців


Американський розробник під ніком Inferbro оголосив про вихід публічної версії браузерної гри Mario Royale. Спробувати її можна, перейшовши на офіційну сторінку проекту.

У грі користувачам треба буде пройти всі класичні рівні оригінальної гри Super Mario Bros, яка вийшла в 1985 році на приставці NES. На старті беруть участь сто гравців, але після кожного програшу потрібно буде починати пошук інших користувачів із самого початку.

Хоча дана гра не схожа на класичну «королівську битву», гравці все ж можуть вбивати один одного – наприклад, панциром Купи. Виграють три перших користувача, які швидше за все дійдуть до кінця фінального рівня.

Скріншот з гри Mario Royale

Як розповів Inferbro у своєму Twitter, на створення Mario Royale у нього пішло близько місяця. Проект побудований на базі HTML5, а грати можна як з клавіатури, так і геймпада.

У титрах до гри вказана вся інформація про правовласників, однак, Nintendo все ще може її закрити – так раніше траплялося з іншими фанатськими проектами з персонажами, на яких права належать японській компанії.

Сам Inferbro зізнався у своєму відеоролику про гру, що не виключає можливості судитися з Nintendo, однак, в іншому випадку автор буде змушений закрити доступ до сайту.


Джерело статті: “https://tehnofan.com.ua/2019/06/17/the-royal-battle-mario-royale-has-been-released-for-one-hundred-players/”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top