ЦВК України для дострокових парламентських виборів замовила 63,6 млн бюлетенів на 281,8 млн грн

Дострокові вибори відбудуться 21 липня

Центральна виборча комісія України замовила 63,6 млн бюлетенів на дострокові парламентські вибори на суму 281,8 млн₴ Про це свідчить інформація на сайті держзакупівель ProZorro.

Виготовленням бюлетенів буде займатися поліграфкомбінат "Україна", оскільки тільки це підприємство може надрукувати потрібну їх кількість у встановлені терміни.

У договорі зазначено, що кількість замовлених бюлетенів орієнтовна, її можуть зменшити, уклавши додатковий договір.

Форму й текст бюлетенів ЦВК затвердила 26 червня. Текст виборчого бюлетеня для голосування в багатомандатному загальнодержавному окрузі друкуватимуть з одного боку державною мовою на одному аркуші розміром 200х600 мм блакитно-сірого кольору із двоколірним водяним знаком та захисними волокнами. Для голосування в мажоритарних округах виготовлять бюлетені різних розмірів. Імена кандидатів-мажоритарників буде вказано в алфавітному порядку.

23 травня указ президента України Володимира Зеленського про дострокове припинення повноважень Верховної Ради і призначення позачергових парламентських виборів на 21 липня набув чинності. Із 24 травня в Україні автоматично розпочався виборчий процес.

Позачергові парламентські вибори відбудуться за чинним виборчим законодавством, яке передбачає змішану систему (225 депутатів обирають за пропорційною системою; 225 – за мажоритарною) і закриті партійні списки.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-tsvk-ukrajini-dlja-dostrokovih-parlamentskih-viboriv-zamoviv-63-6-mln-bjuleteniv-na-281-8-mln-grn-1082241.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top