Гройсман зробив несподівану заяву про скасування залізничного сполучення з Росією

Україна не може розірвати вантажне залізничне сполучення з Росією через зобов’язання перед Євросоюзом. Про це в ефірі телеканалу "Україна" заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, повідомляють .

"Розірвати в один момент сполучення між Україною і Росією, в тому числі залізничне, коли йде транзит товарів в Європейський Союз, а ми маємо міжнародні зобов’язання перед ЄС в рамках, в тому числі, угоди про асоціацію, ми просто не можемо", — сказав Гройсман.

Він також зазначив, що обмеження авіасполучення з Росією стало відповіддю на її агресію проти України. "Ми повинні вводити обмеження, коли Росія напала на Україну. Це наш ворог ... Скасовано обмеження можуть бути тільки тоді, коли росіяни вийдуть з території України", — сказав прем’єр.

У вересні 2015 року Україна заборонила польоти в українські міста російським авіакомпаніям, які здійснюють рейси в окупований Крим. У відповідь Росія заборонила польоти в свої міста всім українським авіакомпаніям. Україна, в свою чергу, заборонила з 26 листопада 2015 року транзит літаків російських авіакомпаній над своєю територією. На думку міністра інфраструктури Володимира Омеляна, відновлення авіасполученнДжерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/hroisman-zrobyv-nespodivanu-zaiavu-pro-skasuvannia-zaliznychnoho-spoluchennia-z-rosiieiu-287145.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top