Радниця голови Дарницької райдержадміністрації погоріла на хабарі

Радниця голови Дарницької райдержадміністрації погоріла на хабарі

У Києва на хабарі викрито радницю голови Дарницької райдержадміністрації. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Главком.


Жінку затримано за підозрою у вимаганні та отриманні понад 600 тис. грн від ряду будівельних фірм за рішення у тендерах на користь цих фірм.


Кримінальне провадження будо відкрите за ч.4 ст.368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою), ч.3 ст.369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), ч.5 ст.191 (привласнення, розтрата майна) КК України.


У Борисполі після обшуків у міській раді правоохоронці затримали першого заступника міського голови. «Прокуратура Київської області затримала на гарячому першого заступника мера Борисполя та директора комунального підприємства бориспільської міської ради, які вимагали і отримали від підприємців 60 тис грн», – повідомив генпрокурор Юрій Луценко.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/ipol/radnyczya-golovy-darnyczkoyi-rajderzhadministracziyi-pogorila-na-habari.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top