Філарет пояснив ситуацію з його здоров’ям

Почесний патріарх Філарет розповів про своє здоров’я після того, як він приймав ліки.


Про це повідомляє видання "Сегодня".


Інформація про погіршення здоров’я священнослужителя з’явилася від представника ПЦУ. Він заявив, що стан Філарета став гірший перед грудневим собором, коли йому прописали якісь ліки.


Сам же патріарх в інтерв’ю розповів, що зараз все добре і було також.


"Було, є і буде добре. Приймав я ліки, вони не допомогли, і я від них відмовився", — розповів він.


Журналісти також уточнили, чи не вважає Філарет, що це були якісь підступи ворогів.


"Ні. Це просто ліки, яке мені не підійшлои. Решта — спекуляції. Хочуть представити мене хворим, тим, хто вижив з розуму і тому відправити на упокій, щоб управляти церквою так, як вони хочуть. А точніше — так, як їм скажуть. Заради цього вся ця інсинуація — і про хвороби, і про старість. Все направлено на одну мету — відправити патріарха Філарета на упокій, ліквідувати Київський патріархат і церквою управляти так, як їм скажуть", — пояснив священнослужитель.


Також патріарх додав, що відчуває себе на 50-60 років.


Як повідомляв "Апостроф", вселенський патріарх Варфоломій заявив, що незабаром Елладська православна церква повинна визнати незалежність Православної церкви України (ПЦУ).


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2019-07-21/filaret-poyasnil-situaciyu-s-ego-zdorovem/169531”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top