Вбивство Шеремета: в ОБСЄ зробили жорстку заяву

Спеціальний представник та координатор Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) з питань свободи ЗМІ Арлем Дезір закликає українську владу якнайшвидше закрити розслідування вбивства журналіста Павла Шеремета, яке було скоєно ще в 2016 році, RBC.ua.

За словами Арлема Дезира, не розкрита справа про вбивство Шеремета пагубно впливає на свободу слова і безпеку життя журналістів в Україні, а також поровокує нові подібні злочини.

"Через три роки вбивство Павла Шеремета залишається нерозкритим і продовжує впливати на свободу слова, свободу ЗМІ та безпеку журналістів. Українська влада зобов’язана забезпечити, щоб його вбивство, а також всі інші напади і вбивства журналістів переслідувалися за законом, а виконавці і замовники цих злочинів постали перед судом", — йдеться в заяві.

Нагадаймо, Розлючений натовп насмерть забив чоловіка: зазіхнув на святе

Популярні новини зараз

Вакарчук розповів про коаліцію: вибір "Голосу" засмутив мільйони українців

Екзит-пол парламентських виборів 2019: як проголосувала Україна

Парламентські вибори в Україні: Кучма "поставив галочку", і звернувся до Зеленського із важливим проханням

У "Слузі народу" Зеленського вирішили, з ким об’єднатися після виборів: перші подробиці

Показати ще

Як раніше повідомляв Знай.ua, Головне за день суботи 20 липня: теракт на Донбасі, зникнення 12-річної дівчинки під Києвом і агітація у "день тиші"

Раніше портал Знай.ua писав,"Хто вбив Павла? Три роки без відповіді": як Київ вшанував пам’ять журналіста ШереметаДжерело статті: “https://znaj.ua/society/248242-bezkarnist-provokuye-spokusa-v-obsye-zaklikali-zavershiti-rozsliduvannya-vbivstva-sheremeta”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top