Повторну спробу пристикувати корабель із роботом Федором до МКС призначено на 27 серпня

Щоб пристикувати корабель із Федором, космонавтам доведеться вручну розстиковуватися з кораблем "Союз МС-13"

Дату повторного стикування космічного корабля "Союз МС-14" з Міжнародною космічною станцією перенесено із 26-го на 27 серпня. Про це написав у Twitter голова корпорації "Роскосмос" Дмитро Рогозін.


Вранці 27 серпня в автоматичному режимі буде повторена спроба стикування "Союзу МС-14" з стикувальним вузлом агрегатного відсіку модуля "Зірка".
В даний час корабель "Союз МС-14" знаходиться в штатній закрутки на Сонці в очікуванні повторної стикування.

— Дмитро Рогозін (@Rogozin) August 24, 2019

За його словами, після невдалої першої спроби корабель відведено від станції з метою гарантування безпеки екіпажу та обладнання.

"У понеділок екіпаж командира Олександра Скворцова виконає в ручному режимі перестикування корабля "Союз МС-13" зі стикувального вузла, що міститься на агрегатному відсіку модуля "Зірка", на стикувальний вузол модуля МІМ-2, куди раніше не зміг пристикуватися в автоматичному режимі МС-14. Уранці 27 серпня в автоматичному режимі буде повторено спробу стикування "Союзу МС-14" зі стикувальним вузлом агрегатного відсіку модуля "Зірка", – розповів голова корпорації.


У понеділок екіпаж командира Олександра Скворцова виробить в ручному режимі перестыковку корабля Союз МС-13 з стикувального вузла, який знаходиться на агрегатному відсіку модуля "Зірка", на стикувальний вузол модуля МИМ2, куди раніше не зміг пристикуватися в автоматичному режимі "МС-14"

— Дмитро Рогозін (@Rogozin) August 24, 2019

На 25 серпня заплановано тренування екіпажу МКС з перестиковування.

"Ситуація складна, але перебуває під контролем", – додав Рогозін.


Завтра Олександр Скворцов за штатною процедурі проведе додаткове тренування на бортовому тренажері за перестыковке "Союзу МС-13".
Ситуація складна, але знаходиться під контролем.

— Дмитро Рогозін (@Rogozin) August 24, 2019

24 серпня космічний корабель "Союз МС-14" із роботом Skybot F-850, відомим як Федор, не зміг пристикуватися до Міжнародної космічної станції. За словами Рогозіна, виник збій встановленої на МКС апаратури, яка відповідає за безпечне зближення та шлюзування.

Космічний корабель було запущено на орбіту 22 серпня з космодрому Байконур у Казахстані. Окрім робота, "Союз МС-14" має доправити на МКС обладнання для наукових експериментів, засоби медичного забезпечення, контейнери з раціонами харчування, а також посилки для екіпажу.

Російський робот Федор здатний повторювати рухи оператора, передавати відео- та аудіосигнали, а також піднімати вантажі до 10 кг.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-povtorna-sproba-pristikuvati-korabel-z-robotom-fedorom-do-mks-priznacheno-na-27-serpnja-1218942.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top