У Гонконзі мітингувальники припинили протести у зв’язку із річницею теракту 11 вересня

Про це повідомляє Reuters.

«В знак солідарності проти тероризму, всі форми протестів в Гонконзі будуть припинені 11 вересня, але це не стосується можливих пісень і скандувань», — йдеться у заяві протестувальників.

Водночас учасники акцій протесту обурилися через повідомлення державного видання China Daily про нібито заплановані ними теракти.

«Антиурядові фанатики планують масивні терористичні атаки, які включають підрив газових труб в Гонконзі 11 вересня», — стверджує China Daily в супроводі фотографії з авіалайнерами, які врізаються у вежі Всесвітнього торгового центру в Нью-Йорку.

Раніше повідомлялось, що мітингувальники у Гонконзі звернулися 8 вересня до президента США Дональда Трампа, щоб той «урятував» місто.Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/u-gonkongu-mitinguvalniki-pripinili-protesti-u-zvyazku-iz-richniceyu-teraktu-11-veresnya”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top