Спекотно та сонячно: погода в Україні сьогодні, 12 вересня

В Україні сьогодні, 12 вересня, очікується переважно сонячна і досить спекотна погода.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Український гідрометеорологічний центр.Loading...

Погода в Україні 12 вересня

По всій країні сонячно і по-літньому спекотно, повітря в середньому буде прогріватися до 27-28 градусів. Правда рано вранці знадобляться легкі кофти, адже вночі на заході, півночі та місцями на сході країни температура повітря опускалася до 9 градусів. На півдні вночі було 14-16, а вдень до 29 градусів.

У зв’язку з високими температурами в Українському гідрометеорологічному центрі попереджають, до 16 вересня в Україні, крім більшості районів Львівської області та Карпат, збережеться надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Спекотно та сонячно: погода в Україні сьогодні, 12 вересня

Спекотно та сонячно: погода в Україні сьогодні, 12 вересня

Як повідомляла раніше Наталка Діденко, антициклон Friederike над Атлантикою втягне в свою систему східний антициклон і практично вся континентальна Європа опиниться під впливом чудової сонячної погоди. При цьому синоптик попереджала, що вже на вихідних в Україні суттєво похолодає.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2019/09/12/spekotno-ta-sonyachno-pogoda-v-ukrayini-sogodni-12-veresnya/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top