КМДА дозволила фірмі з орбіти Микитася звести ТЦ у центрі столиці висотою більше 50 метрів

Київська адміністрація видала фірмі з оточення Максима Микитася вихідні дані на будівництво торгового комплексу біля кінотеатру “Зоряний” у Печерському районі столиці.

Про це повідомляють “Наші гроші”.

Зазначається, що департамент містобудування КМДА 20 серпня видав ТОВ “Філософія девелопмента” містобудівні умови та обмеження для реконструкції корпусу заводу “Арсенал” під адміністративну будівлю з паркінгом.

Офісно-торговельний комплекс планують звести на ділянці площею 1,36 га по вулиці Московська, 8.

Максимально дозволена висота об’єкта у документах становить 50,7 метрів. Однак ділянка розташована у центральному історичному ареалі Києва, де дозволене будівництво не вище 27 метрів.

Корпус заводу з ділянкою “Укргазбанк” продав через СЕТАМ на початку квітня. Вартість угоди становила 563,71 мільйона гривень.

У квітні право власності на майно зареєстрували за фірмою “Філософія девелопмента”, яка пов’язана з корпорацією “Укрбуд” екснардепа Максима Микитася.

За даними Youcontrol, ТОВ “Філософія девелопмента” у квітні 2018 року створили В’ячеслав Мармиш і Андрій Марцинів. Мармиш працював прокурором Шевченківського району, але був звільнений одразу після Майдану у 2014 році. У 2015 році він вже працював заступником президента корпорації “Укрбуд”.

Також зазначається, що оцінювачку майна, якій оголошено підозру у справі НАБУ про завдання збитків на 81 мільйон гривень під час обміну квартир для Нацгвардії з центру Києва на околиці за участі “Укрбуду”, наразі захищають адвокати з адвокатського об’єднання “Айтлекс”, очолюваного Мармишем.

Наразі засновниками компанії “Філософія девелопмента” є ТОВ “А.В.Інвестиції”, власником якого є колишній прокурор прокуратури Київської області, а донедавна начальник відділу Одеської митниці Юрій Грегуль і ТОВ “Монтаді”, бенефіціарним власником якого значиться Алла Виговська.

На купленій ділянці “Укрбуд” збирається побудувати бізнес-центр “Arsenal Plaza”. Одразу через дорогу розташований кінотеатр “Зоряний”, який зараз теж реконструюють. На “Зоряному” під час цих робіт добудували три нових поверхи без відповідних дозвільних документів.

Як писав “Вголос”, мер Києва Віталій Кличко відповів на заяву Андрія Богдана та навів приклад, як глава Офісу президента, порівнюючи бюджети Києва і Праги, маніпулює інформацією.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/kmda-dozvolyla-firmi-z-orbity-mykytasya-zvesty-tts-u-tsentri-stolytsi-vysotoyu-bilshe-50-metriv_1061025.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top