Вони були готові роздерти мене на шматки, — каратистка Анжеліка Терлюга - Актуальне

Золоту та бронзову медалі здобула збірна України з карате на змаганнях Прем’єр-ліги в Токіо. Третє місце посів Станіслав Горуна у ваговій категорії до 75 кілограмів, а на перше піднялася Анжеліка Терлюга. Їй не було рівних у ваговій категорії до 55 кілограмів. У фіналі українка здолала Вен Цзю-Юн із Тайбея.


— Я перемогла у тому самому залі, що відбуватимуться змагання Олімпійських ігор — 2020, — розповідає "Експресу" Анжеліка. — У ньому неймовірна аура, на трибунах не було жодного вільного місця. Не знала, що японці такі шалені вболівальники. Тепер усвідомлюю, що мене чекає влітку 2020 року, — будуть божевільні пристрасті.


— Наскільки важливою була перемога в Японії?


— Це змагання збирає усю еліту світового карате. Нині до когорти найкращих входить десять спортсменок, п’ять з яких — претендентки на перемогу на Олімпійських іграх. Це я, представниця Тайваню, яку я здолала у фіналі, а також німкеня, туркеня та болгарка. На одному турнірі перемагає одна каратистка, на іншому — інша. Явної фаворитки немає. Відчувала, що в Токіо кожна суперниця готова роздерти мене на шматки. На щастя, вдалося вистояти.


— У чому запорука вашого успіху?


— Я відмовилася від усіх розваг і цілком присвятила себе карате. Не відвідую світських заходів, не ходжу в нічні клуби — лише займаюся спортом. Навіть коли маю вільний час і перебуваю у рідній Одесі, не забуваю про улюблену справу. Інші дівчата відпочивають, а я біжу в тренажерний зал або займаюся йогою. Усі мої думки — про цей вид спорту. І так триває 21 рік. Мене цікавить кар’єра, а не особисте чи світське життя.


КОМЕНТАР ДЛЯ ЕКСПРЕСУ


Ігор Богдан, тренер збірної України з карате:


“Анжеліка Терлюга очолює світовий рейтинг у ваговій категорії до 55 кілограмів. На таку висоту вона зійшла завдяки різноплановій техніці. Її коронний удар — ногою в голову, що змушує тремтіти усіх опоненток. За такий удар судді дають три бали, він найцінніший у карате. Трьома балами оцінюють також кидок із добиванням суперниці. Часто Терлюга б’є ногою і в тулуб, за це присуджують два бали.


За перемогу в Японії Анжеліка отримала 700 євро, срібні призери — по 500, бронзові — по 300. Також наші хлопці та дівчата є штатними членами національної збірної України, їм платять по 10 — 12 тисяч гривень на місяць. Усі ніби задоволені, бо пам’ятають часи, коли карате був неолімпійським видом спорту і в ньому нічого не заробляли”


Читайте також про те, як українець здолав відомий європейський веломарафон.


Джерело статті: “https://expres.online/news/voni-buli-gotovi-rozderti-mene-na-shmatki-karatistka-anzhelika-terlyuga”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top