"Співчуття не удостоїлися": Захарова здивована, чому світ не привітав повернення осіб з російського списку

"Особи з російського списку, які нарешті возз’єдналися зі своїми сім’ями, ні співчуття, ні якоїсь іншої емоційної реакції не викликали й не удостоїлися. Начебто це люди зовсім іншого ґатунку", — заявляє Захарова.

Марія Захарова / REUTERS

У МЗС Росії здивовані, чому світова спільнота не вітає передачу Україною до РФ 35 осіб у рамках обміну.

Як передає власний кореспондент УНІАН у РФ, про це сьогодні на брифінгу в Москві заявила офіційний речник МЗС Росії Марія Захарова.

"Ми дійсно здивовані тією реакцією, яку ми побачили з боку міжнародного співтовариства. Я не буду перераховувати всі заяви, які були зроблені. Їх було дуже багато від Австралії до Європи, до США. Ми здивовані, що в цих заявах вітається лише звільнення і повернення в Україну її громадян, за яких так співпереживали на Заході", — сказала Захарова.

"А особи з російського списку, які утримувалися Києвом і нарешті змогли возз’єднатися зі своїми сім’ями в результаті взаємного гуманітарного кроку, ніякого ні співчуття, ні якоїсь іншої емоційної реакції не викликали та не удостоїлися. Начебто це люди зовсім іншого ґатунку", — заявила Захарова.

Вона вважає, що такий підхід можна розцінити як "прояв подвійних стандартів".

Як повідомляв УНІАН, 7 вересня відбувся обмін утримуваними особами між Україною і РФ у форматі "35 на 35". Передані до РФ 35 осіб були засуджені в Україні за різні злочини або є фігурантами кримінальних проваджень.Джерело статті: “https://www.unian.ua/m/politics/10683597-spivchuttya-ne-udostojilisya-zaharova-zdivovana-chomu-svit-ne-privitav-povernennya-osib-z-rosiyskogo-spisku.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top