"Тривожна обіцянка" щодо України: Американський розвідник написав донос на Трампа

Почитавши донос, генеральний інспектор американської розвідки Майкл Аткінсон погодився: ситуація кричуща, безпрецедентна.

У США розгорівся скандал через донос американського розвідника стосовно розмови президента Дональда Трампа та іноземного лідера. У ній, за словами розвідника, Трамп дав певну "тривожну обіцянку", про яку він вирішив одразу повідомити інспектора розвідки, передають

Об этом сообщает http://lifechngrs.com

Видання The Washington Post повідомило, що упродовж минулого місяця Дональд Трамп мав розмову з одним зі світових лідерів, яка прямо стосувалася України. Посилаючись на два анонімні джерела, газета твердить: упродовж липня в телефонній розмові з одним зі світових лідерів Дональд Трамп щось пообіцяв. І саме ця обіцянка настільки обурила співробітника спецслужби, який отримав доступ до змісту розмови президента, що той вирішив узяти на себе відповідальність, яка цілком імовірно коштуватиме йому кар’єри: написати донос на президента Сполучених Штатів.

Почитавши донос, генеральний інспектор американської розвідки Майкл Аткінсон погодився: ситуація кричуща, безпрецедентна. "У нас немає тексту доносу. Ми не знаємо, чи точні повідомлення преси, що стосуються змісту цього доносу. Але я знаю одне: якщо співробітник розвідки дотримуючись закону, написав скаргу, а особа, на яку написали скаргу здатна перешкодити її потраплянню в Конгрес — то вся система зламалася", — повідомив голова комітету Конгресу з розвідки Адам Шифф.
У перешкоджанні конгресмени звинувачують Департамент юстиції і новопризначеного президентом голову розвідки. І обіцяють, якщо текст доносу блокуватимуть і надалі — домагатися його оприлюднення — принаймні за зачиненими дверима, для уповноважених конгресменів — через суд.
Сам Трамп спростовує абсолютно всі звинувачення. Американський лідер назвав це "фейковими новинами". На його думку, дивно, що стільки людей чули або були ознайомлені з розмовою і нічого не сказали про це. "Знаєте, чому вони не зробили це? Тому що не було нічого неправильного, вона (розмова — ред.) була пречудова", — вважає він.

Також Трамп зазначив, що не знає, про яку саме розмову йдеться. Він також ухилився і щодо відповіді, чи стосувався донос його розмови із президентом України Володимиром Зеленським. Інформацію про розмову із Зеленським не змогла підтвердити і голова Палати представників США Ненсі Пелосі. "Я зроблю заяву пізніше. Я навіть не можу підтвердити, що це стосувалось України", — зазначила вона.

Своєю чергою колишній віцепрезидент США та один із кандидатів на посаду президента від Демократичної партії Джо Байден закликав американського лідера Дональда Трампа оприлюднити розшифровку розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

"Якщо повідомлення у ЗМІ правдиві, то справді немає меж у бажанні Трампа зловживати владою та принижувати нашу країну. Така поведінка особливо огидна, враховуючи те, що вона використовує зовнішню політику нашої держави та підриває національну безпеку заради політичної доцільності", — йдеться у заяві.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/tryvozhna-obitsianka-shchodo-ukrainy-amerykanskyi-rozvidnyk-napysav-donos-na-trampa-296198.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top