"Слуги народу" зібралися переписати бюджет-2020: Разумков зробив резонансну заяву

До бюджету України на 2020 рік, що був ухвалений Верховною Радою 14 листопада, ще вноситимуть правки.

Про це заявив спікер парламенту Дмитро Разумков в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок, 18 листопада. (Щоб подивитися відео, доскрольте до кінця сторінки).

За його словами, фінансовий документ ухвалювали рекордними темпами і не можна сказати, що він вийшов ідеальним.

"Про це також говорили народні депутати, звертаючись до уряду, про те, що не були враховані всі пропозиції, які надходили від представників різних політичних сил. Було багато пропозицій, які ми направляли до бюджетного комітету. ... Буде ще багато дискусій навколо бюджету. Я впевнений, що він буде зазнавати деяких змін", – сказав Разумков.

Новини
Як перерахують пенсії, курс і кому роздадуть гроші: все про проєкт бюджету-2020

Поспіх при прийнятті він пояснив необхідністю, щоб Україна входила в 2020 рік з бюджетом, "щоб держава могла працювати". Він додав, що обговорення бюджету ще й в третьому читанні навряд чи зробило б його кращим.

"Раніше при прийнятті бюджету його дуже рідко ухвалювали в третьому читанні. Ми як представники більшості говорили, що бюджет не ідеальний. Але я не впевнений, що якби ми затягнули цей процес, що це істотно поліпшило б або змінило бюджет на 2020 рік. Ми виходили з тих показників, якеі дав уряд. І кардинально змінити їх не було часу ні у них, ні у парламенту", – підсумував Разумков.

Новини
Несподіваний бюджет на 2020 рік: ексміністри розповіли, чого варто боятися українцям
У Раді зібралися переписати бюджет

У Раді зібралися переписати бюджет

Як повідомляв OBOZREVATEL, Верховна Рада 14 листопада 280 голосами прийняла в другому читанні і в цілому бюджет України на 2020 рік. Це стало рекордно швидким голосуванням. Депутати не розглядали поправки в сам документ.

Прем’єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що різкого підвищення заробітних плат учителям в 2020 році не буде.

В Україні мінімальну зарплату в 2020 році планують збільшити з 4173 до 4723₴

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Держбюджет-2020" на сайті "OBOZREVATEL".


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/analytics-and-forecasts/byudzhet-vijshov-ne-idealnim-v-sluzi-narodu-zrobili-nespodivanu-zayavu.htm”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top