Нові платіжки на тепло: Кабмін ухвалив зміни щодо тарифів

Кабінет міністрів України скасував обмеження на тарифи з тепла.

Об этом сообщает http://frankivsk.top

Про це повідомляє OBOZREVATEL.

Дані обмеження були введені попередньою владою декілька місяців тому. Проте сьогодні уряд повідомив, що немає можливості знизити ціну за надання комунальних послуг.

Справа в тому, у разі продовження дії вищезгаданої норми у багатьох містах могли б просто відключити постачання теплої води та тепла, оскільки різницю у ціні постачальникам тепла та гарячої води мала б виплачувати держава. Тоді як Кабмін повідомляє, що коштів для цього наразі немає.

Новий уряд під керівництвом прем’єр – міністра Олексія Гончаренка вирішив, що міста на мають змоги покривати такі витрати.

Прем’єр -міністр зазначив, що українці мають платити суми , які їм нарахують. При відсутності змоги оплатити надання комунальних послуг, Гончарук закликав громадян звертатися по субсидії.

Як писав “Вголос”, цьогоріч зростуть суми обов’язкових платежів за комунальні послуги для отримувачів субсидій.Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/novi-platizhky-na-teplo-kabmin-uhvalyv-zminy-shhodo-taryfiv_1108325.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top