У США розгорівся гучний скандал з дипломатами з Китаю: з’явилися перші подробиці

З США таємно вислали двох китайських дипломатів, яких підозрюють у шпигунстві.


Про це повідомляє "Апостроф" з посиланням на The New York Times, де уточнюється, що подібний інцидент стався вперше за 30 років.


Американські посадовці вважають, що, щонайменше, один з китайських дипломатів був співробітником розвідки, які працюють під дипломатичним прикриттям.


Причиною для їх висилки стало те, що у вересні вони разом зі своїми дружинами під’їхали на машинах до КПП американської бази, яка є режимним об’єктом і в тому числі служить штабом підготовки спецоперацій Збройних сил США.


Їх попросили звідти виїхати, проте вони цього не зробили. Те, що вони не поїхали, дипломати пояснили тим, що "не зрозуміли інструкції".


Як повідомляв "Апостроф", раніше з’явилися тексти листування дипломатів США з помічником президента України Володимира Зеленського.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/world/america/2019-12-15/v-ssha-razgorelsya-gromkiy-skandal-s-diplomatami-iz-kitaya-poyavilis-pervyie-podrobnosti/183158”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top