П’яний дебош вчинили «пацієнти» в університетській лікарні Тернополя (Фото)

Неабияк налякали лікарів та увесь медперсонал університетської лікарні п’яні «пацієнти» у ніч з 13 на 14 грудня. Мабуть, добряче відзначивши свято Андрія, потрапили до лікувального закладу. Один з чоловіків, що приїхали з пацієнтом, розтрощив двері у приймальному відділення, облаяв медиків та ще й почав розпускати руки.

Об этом сообщает http://mamkoved.top

– До нашої лікарні у приймальне відділення привезли чоловіка у стані алкогольного сп’яніння. З ним приїхала «група підтримки». В якийсь момент один з чоловіків почав буянити, влаштував сварку й розтрощив пластикові двері у приймальному відділенні та оглядовій. Усе це підкріплено фото та відеодоказами, – повідомляють у Тернопільській університетській лікарні.

На місце інциденту викликали поліцію, яка зафіксувала факти правопорушення. Проте, хуліганам за такі дії загрожує лише штраф.

– Напевно, рідко хто задумується, за яких умов доводиться працювати лікарям. Як їм чергувати у нічні зміни? Як постійно бути у зоні підвищеного ризику? Як стикатися з не завжди адекватною оцінкою та сприйняттям людей? А є багато випадків, які часто не розповідають громадськості, коли лікар чи інший медичний працівник залишаються незахищеними й не можуть подбати про власну безпеку, – наголошують у лікарні.Джерело статті: “https://www.tenews.org.ua/post/show/1576696399-p-yaniy-debosh-vchinili--pacienti--v-universitetskiy-likarni-ternopolya-foto”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top