Apple може відмовитися від особливості своїх гаджетів через тиск ЄС

Корпорація Apple може відмовитися від своїх фірмових кабелів Lightning для зарядки гаджетів, якщо Євросоюз прийме відповідне законодавче рішення.

Об этом сообщает http://1info.net


Про це повідомляє "Апостроф" із посиланням на ВВС.


Мова йде про кабелі, за допомогою яких заряджаються та синхронізуються з комп’ютером телефони iPhone та навушники AirPods.


Річ у тім, що 13 січня члени Європейського парламенту закликали Єврокомісію примусити технологічних гігантів розробити єдиний для всіх пристроїв спосіб зарядки. Протягом останніх 10 років Європейська комісія проводить кампанію за єдиний метод зарядки телефонів, планшетів та інших електронних гаджетів. У 2009 році на ринку було більше 30 типів зарядних пристроїв. З того часу їх кількість скоротилася до трьох.


Як писав "Апостроф" раніше, у Росії з’явилася інформація про те, що американська корпорація Apple — виробник персональних і планшетних комп’ютерів, аудіоплеєрів, телефонів — нібито визнала анексований півострів Крим російським.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-01-17/apple-mozhet-otkazatsya-ot-osobennosti-svoih-gadzhetov-izza-davleniya-es/185878”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top