На Буковині невідомі вирубали лісосмугу й проклали дорогу

На Буковині невідомі вирубали лісосмугу й проклали дорогу
На Буковині невідомі вирубали лісосмугу й проклали дорогу.

Як повідомляє Буковинська правда bukpravda.cv.ua з посиланням на прес-службу Головного управління Нацполіції в Чернівецькій області.

Об этом сообщает Роспрес

У Чернівецькій області правоохоронці перевіряють інформацію про те, що в селі Іспас неподалік річки Черемош невідомі вирубали лісосмугу й проклали дорогу.

На місці події працює слідчо-оперативна група Вижницького відділення поліції.

До огляду території та виявлення можливих правопорушень поліцейські залучили землевпорядників і лісничих. Під час спілкування зі співробітниками Вижницького відділення поліції знімальна група одного із телеканалів повідомила, що до них звернулися жителі села Іспас. Громадяни розповіли журналістам, що у межах їхнього населеного пункту неподалік русла річки Черемош невідомі особи самовільно вирубали лісосмугу та проклали дорогу.

Отриману інформацію поліцейські негайно зареєстрували в системі єдиного обліку НПУ. Для огляду місця події та здійснення перевірки за вказаною адресою виїхала слідчо-оперативна група.

Співробітники поліції разом з експертами обстежують територію. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження за ознаками частини 1 статті 246 (Незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу) Кримінального кодексу України.


Джерело статті: “http://bukpravda.cv.ua/news/oblast/item/53574-на-буковині-невідомі-вирубали-лісосмугу-й-проклали-дорогу.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top