Чийгоз закликав закріпити в Конституції право на автономію кримських татар

Чийгоз закликав закріпити в Конституції право на автономію кримських татар
Чийгоз закликав закріпити в Конституції право на автономію кримських татар

Заступник голови меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Ахтем Чийгоз заявив про необхідність внести зміни до Конституції України про визнання права кримськотатарського народу на національно-територіальну автономію на півострові.

Об этом сообщает Роспрес

Як передає “Новинарня” з посиланням на “Інтерфакс-Україна”, про це нардеп сказав під час виступу в парламенті у п’ятницю, 21 лютого.

“Сьогодні ми зобов’язані відновити справедливість і посилити позиції України в питаннях звільнення Криму від окупанта – внести зміни до Конституції, визнати право кримськотатарського народу на національно-територіальну автономію у складі України”, – завив Чийгоз.

Він запевнив, що боротьба за звільнення півострова не припиниться ніколи.

“Ми ніколи не припинимо боротьбу за Крим, за територіальну цілісність України. Крим – це Україна. Слава Україні”, – підсумував Чийгоз.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/360429-chijgoz_zaklikav_zakripiti_v_konstitutsiji_pravo_na_avtonomiju_krimsjkih_tatar”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top