Мінкульт відреагував на можливе відключення UA: «Суспільне»

Ситуація з можливим відключенням телеканалу UA: «Суспільне» з-за боргів Нацтелекомпанії України є неприпустимою.

Об этом сообщает Руспрес

Про це заявив міністр культури, молоді і спорту Володимир Бородянський. Про це він заявив на своїй сторінці в Telegram.

«МКМР, щоб уникнути ситуації щодо можливої зупинки мовлення, разом з Мінфіном прийняли рішення про наближення фінансування, щоб «Суспільне» мало можливість розрахуватись з боргами негайно», — написав він.

За його словами, міністерство стане ініціювати зміни до держбюджету після того, як у нього повернуться суми, що заблоковані на рахунках в Швейцарії. Бородянський стверджує, що фінансування фінансування UA: «Суспільне» буде збільшено і це забезпечить його стійкість розвитку.

Нагадаємо, прес-служба «Громадського» мовника повідомила, що 18 і 20 лютого Відділ примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції України заарештував їх рахунки і це загрожує припиненням мовлення UA: ПЕРШИЙ, RU: КУЛЬТУРА, регіональних каналів Громадського, діджитал-платформи та каналів радіо (UA: російське радіо, RU: Радіо Промінь і UK: Радіо Культура).Джерело статті: “http://povin.com.ua/279129-28-02.html”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top