Пожежа біля Ліонського вокзалу: хто став винуватцем трагедії

В п’ятницю, 28 лютого, у Парижі сталася сильна пожежа на Ліонському вокзалі, вона виникла під час акції протестів конголезької опозиції, яка привела до зіткнень демонстрантів і сил правопорядку.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це розповідає НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на французькі ЗМІ.Loading...

Невдоволення конголезців викликав концерт відомого співака з Демократичної Республіки Конго Фаллах Іпупи, який вважається близьким до діючої влади в ДРК.

Побоюючись сутичок, префектура Парижа відхилила сім заявок на проведення масових акцій протесту проти концерту конголезького співака. Незважаючи на заборону, демонстрація відбулася і переросла в сутички між фанатами музиканта і противниками концерту Іпупи, запланованому на стадіоні AccorHotels Arena на сході Парижа.

Після втручання поліції, стихійна акція завершилася підпалом сміттєвих баків, від яких вогонь перекинувся на припарковані біля площі Ліонського вокзалу мотоцикли і автомобілі.

З метою безпеки поліція евакуювала підземну частину вокзалу, було перервано рух експрес-поїздів на лінії RER D.

Нагадаємо, увечері 15 квітня 2019 року почалася пожежа в Соборі Паризької Богоматері. Вже через годину обвалилися дах і шпиль. Пожежні сумнівалися, що вогонь вдасться зупинити. Вони довго не могли впоратися з вогнем через брак потужності брандспойтів.

Пожежники близько дев’яти годин боролися з вогнем в Нотр-Дам. Легендарний собор рятували близько 400 пожежних. Троє людей постраждали, двоє поліцейських і пожежний.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/29/pozhezha-bilya-lionskogo-vokzalu-hto-stav-vynuvattsem-tragediyi/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top