Понад 20 тисяч добровольців погодились добровільно заразитися, щоб протестувати вакцину від коронавірусу

Понад 20 тисяч добровольців погодились добровільно заразитися, щоб протестувати вакцину від коронавірусу

Британська компанія hVIVO, знайшла понад 20 тисяч добровольців, охочих заразитися вірусами, схожими на коронавірус COVID-19. Про це повідомляє 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

Об этом сообщает Преступная Россия


Такі заходи необхідні, щоб спробувати створити вакцину від коронавірусу. За участь в експерименті добровольці отримають по 3500 фунтів (4480 дол – ЕП).


На відміну від ліків, вакцини призначені для здорових людей, щоб вони могли уникнути конкретного захворювання.Видання пише, що про новий коронавірус як і раніше відомо мало, і ліків проти нього ще немає. Але hVIVO сподівається, що їх робота зі схожими вірусами зіграє важливу роль у розробці вакцини від коронавірусу.


Відзначається, що зазвичай компаніям вдається знайти для подібних експериментів лише кілька десятків людей. Але на рекламу hVivo за кілька днів відгукнулися понад 20 000 добровольців.


Нагадуємо:


Вчені з Вашингтонського науково-дослідного інституту Kaiser Permanente в Сіетлі ввели вакцину проти коронавірусу COVID-19 першим чотирьом добровольцям.


Джерело статті: “https://1news.com.ua/svit/ponad-20-tysyach-dobrovoltsiv-pogodylys-dobrovilno-zarazytysya-shhob-protestuvaty-vaktsynu-vid-koronavirusu.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top