Туреччина відновить авіасполучення з Україною з 1 липня

Туреччина відкриє кордони для іноземних туристів і відновить регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня.

Об этом сообщает FIB

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Очільник МЗС Туреччини поінформував про рішення турецької сторони відкрити свої кордони для іноземних туристів і відновити регулярні пасажирські перевезення з Україною з 1 липня поточного року. Він також запевнив, що його країна створить усі необхідні умови для безпечного відпочинку українських громадян влітку», — йдеться в повідомленні.

  • З 15 червня Україна відновить міжнародне авіасполучення за туристичними напрямками. Аеропорт «Київ» з 16 червня відновлює рейси. Названі напрямки і опубліковано розклад.
  • Греція офіційно розпочне туристичний сезон з 15 червня. Інститут громадського здоровʼя Чорногорії оновив список країн, громадянам яких дозволили вʼїзд і перебування в країні з 1 червня. України поки в списку немає.


Джерело статті: “https://thebabel.com.ua/news/44509-turechchina-vidkriye-kordoni-dlya-ukrajinskih-turistiv-z-1-lipnya”

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top