Вибух на Позняках: завал на четвертому поверсі розбирають вручну

Вибух на Позняках: завал на четвертому поверсі розбирають вручну
Підрозділи ДСНС вручну продовжують роботи із розбирання завалу на 4 поверсі у столичній багатоповерхівці, де вранці 21 червня стався вибух.

Про це інформує пресслужба ДСНС.

Об этом сообщает Москов пост

«Cтаном на 15 годину 22 червня підрозділами ДСНС продовжуються роботи по розбиранню завалу на 4 поверсі. Проводиться розпилювання плит в зруйнованій квартирі на 4 поверсі для їх подальшого підняття краном», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що через постійну загрозу обрушення конструкцій та обмежений простір для роботи інженерної техніки рятувальники працюють вручну, із застосуванням колінчатих підйомників та підйомного крана.

Наголошується, що пошуково-рятувальні роботи проводяться безперервно і будуть здійснюватися до остаточного виявлення осіб, доля яких залишається невідомою.

Усього на місці події працює 42 одиниці техніки та 211 осіб, з них від ДСНС 19 одиниць техніки та 91 особа.

Як повідомлялося, 21 червня о 10:00 у Києві на вул. Соломії Крушельницької, 1/5 в одній із квартир пролунав вибух, унаслідок чого стався обвал міжповерхових перекриттів.

Загинули троє людей, ще п’ятеро травмовані. Доля двох осіб залишається невідомою.

За фактом вибуху відкрито кримінальне провадження ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки при поводженні з газом, що призвело до тяжких наслідків, загибелі та травмування людей).


Джерело статті: “https://www.ukrinform.ua/rubric-kyiv/3049865-vibuh-na-poznakah-ratuvalniki-vrucnu-rozbiraut-zaval-na-cetvertomu-poversi.html”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top