У Конгресі США розглянуть законопроект про підтримку України, на якому наполягав Ляшко

Олег Ляшко


У Конгресі США представили законопроект щодо надання Україні статусу головного військово-політичного союзника до вступу в НАТО.


Цього вже 2 роки вимагає лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Саме за його ініціативи у березні 2017 року Верховна Рада прийняла Звернення до Конгресу США щодо безпекових гарантій, – повідомляє .


«Вода камінь точить. Ось, через два роки, у Палаті представників Конгресу США представлено проект закону «Про надання підтримки Україні для захисту її незалежності, суверенітету і територіальної цілісності», який передбачає можливість надання Україні статусу головного союзника США поза НАТО на період до вступу нашої держави до Північноатлантичного альянсу», – написав Ляшко на своїй сторінці у .


Політик переконаний, ухвалення документу стане практичною реалізацією безпекових гарантій за Будапештським меморандумом та матиме вагоме значення для припинення російської агресії проти України.


«Це є успішним інструментом двостороннього безпекового партнерства США зі своїми союзниками у світі. Такий статус надано як державам, що перебувають у стані миру, таким як Австралія, Нова Зеландія чи Японія, так і державам, що перебувають під загрозою воєнних дій, таким як Південна Корея чи Ізраїль. А в цьому році статус головного союзника США було надано Бразилії. Серед практичних переваг – суттєве спрощення процедури передачі Україні оборонної зброї, зокрема протитанкових, протикорабельних та протиповітряних систем, та посилення обороноздатності нашої держави», – вважає лідер РПЛ.


Олег Ляшко подякував авторам документу та сподівається на невідкладний розгляд і підтримку законопроекту у Конгресі США.


Нагадаймо, у США пропонують ввести п’ять видів санкцій проти “Північного потоку-2”.


загрузка...


Джерело статті: “https://informator.news/u-konhresi-ssha-rozghlianut-zakonoproekt-pro-pidtrymku-ukrainy-na-iakomu-napoliahav-liashko/”

Похожее

Загрузка...

Эксперт. Значения слова эксперт в толковых словарях:

Толковый словарь Ожегова. Эксперт. - специалист, дающий заключение при рассмотрении какого-нибудь вопроса. Пример: Судебные экперт.
Ефремова Т.Ф. Толковый словарь русского языка. Эксперт. Специалист в какой-л. области знания, привлекаемый для того, чтобы высказать свое мнение, дать заключение по какому-л. делу, вопросу.

Дайджест новостей
On Top